STAD LTD. Adres: Guzeltepe Mah. Ahmet Rasim Sok. 39/1 06680 Cankaya/Ankara  •  Tel: +90 312 4388891  •  Fax: +90 312 4388892  •  E-Mail: stad@stad.com.tr
HAKKIMIZDA

STAD Mimarlık, Dekorasyon ve Taahhüt Limited Şirketini, sektörde geçen özverili ve kıvanç dolu 16 yılın ardından kurduk.

Artık deneyim ve tutkuyla perçinlediğimiz çalışma tarzımızı, yüksek kaliteli tasarım, uygun plan ve maliyet kontrolüne bağlı kalarak geliştirdiğimiz projelerimizde uygulama amacındayız.

Tasarım çözümlerimiz, dinamik ve değişken bir pazarda, müşterilerimize kalıcı başarı sağlama olanağı sunar. Üretimdeki deneyim zenginliğimiz, mimarlık ve mobilya detay çözümlerimizde de kendini gösterir.

STAD olarak anahtar teslim projelerde kaliteli imalat ve üst düzey ustalık garantisi sunuyoruz.

Sizinle beraber üreteceğimiz her proje, profesyonel tecrübelerimize katkı sağlayacaktır.

Saygılarımızla


. Sarp Tolga Turhan
Sarp Tolga Turhan, 1972 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Ortaöğrenimini Ankara Anadolu Lisesi Fransızca bölümünde tamamlayan Turhan, 1995 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu.

İlk olarak İş Bankası İnşaat ve Emlak Müdürlüğü ve TEPE Emlak’ta mimar olarak çalıştı. Profesyonel hayatını 1998 yılında MOB Mobilya ve Dekorasyon A.Ş.’de sürdürmeye karar verdi.

Sarp Tolga Turhan, MOB’da görev yaptığı 13 yıl boyunca Türkiye ve dünyadaki onlarca ülkede prestij sahibi 5 yıldızlı uluslararası otellerin, konser salonlarının, ofislerin, özel evlerin imalat, dekorasyon, uygulama ve tasarım projelerini yürüttü. Projelerin tasarım, çizim, imalat ve uygulamasına kadar her aşamasında sorumlu proje müdürü olarak çalıştı. 2011 yılı başında STAD Mimarlık, Dekorasyon ve Taahhüt Limited Şirketini kurdu.

Hakkımızda